Frankofonie - Akce - Malá letní slavnost 2005 v zahradách Velkopřevorského paláce řádu maltézských rytířů v Praze na Malé Straně

Frankofonie

Český národní výbor frankofonního ekonomického fóraCena Frankofonie

Akce - Malá letní slavnost 2005 v zahradách Velkopřevorského paláce řádu maltézských rytířů v Praze na Malé Straně

Akce - 30.06.2005Typ akceFotogalerie

 

Již po deváté proběhla koncem června t.r. tradiční “Malá letní slavnost“. Jde o neformální společenskou akci, jejímž smyslem a cílem je poděkovat všem partnerům a obchodním přátelům, se kterými je Český národní výbor frankofonního ekonomického fóra v průběhu celého roku v obchodním kontaktu.

V letošním roce se slavnost konala v nádherných prostorách historického Velkopřevorského paláce Suverénního řádu maltézských rytířů v Praze na Malé Straně.

Setkání se zúčastnily na dvě stovky hostů ze státní i podnikatelské sféry. Ke vzácným hostům patřil J. E. Mohamed Moustafa KAMAL, velvyslanec Egyptské arabské republiky, J. E. Sosa D´MEZA, generální konzul Dominikánské republiky, dále představitelé velvyslanectví Švýcarské konfederace, Belgického království a dalších zemí. K významným hostům patřil rovněž p. Laurent GOUTARD, víceprezident Komerční banky a řada dalších představitelů velkých českých podnikatelských subjektů. 

K příjemnému zpestření slavnosti přispěl hudební doprovod cimbálové kapely Jiřího Janouška a rovněž koncert vokální skupiny Triny, která byla publikem přijata s velkým nadšením.

© Copyright 2003-2005 ČNVFEF | napište nám created by EUNECO.COM