Frankofonie - Akce - Konference o investicích a rozvoji malého a středního podnikání

Frankofonie

Český národní výbor frankofonního ekonomického fóraCena Frankofonie

Akce - Konference o investicích a rozvoji malého a středního podnikání

Akce - 26.03.2002Typ akceProgramFotogalerie

26. března - Ekonomický den v rámci dnů Frankofonie v České republice

Pod záštitou

Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky

a

Českého národního výboru Ekonomického frankofonního fóra

Tato první konference, pořádána v rámci Dnů Frankofonie, je věnována ekonomii a investičním možnostem v České republice. Bude se konat dne 26. března 2002 od 9.00 v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, (Politických vězňů 20, 112 49 Praha 1). Konference je pořádána Českým národním výborem Ekonomického frankofonního fóra ve spolupráci se společností Business Angels Czech pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky. Hlavním bodem konference je představení dvou významných projektů na podporu malých a středních firem, uskutečněných v České republice za posledních několik měsíců:

  • Český národní výbor Ekonomického frankofonního fóra
  • Business Angels Czech

Kromě několika zajímavých osobností, které dostanou slovo, s potěšením také přivítáme zástupce ambasád Belgie, Kanady, Francie a Švýcarska. Budou nás informovat o jejich dosavadních aktivitách a plánovaných projektech v České republice.

Budeme mít možnost vyslechnout si dva příspěvky od zástupců Ministerstva obchodu a průmyslu České republiky. První příspěvek se bude týkat vztahů České republiky s frankofonními státy a druhý nám přiblíží situaci malých a středních firem v České republice.

Zástupce evropské sítě Business Angels (EBAN) promluví o zkušenostech v oblasti soukromých investic. Nakonec budou v diskusi pokračovat čeští a zahraniční obchodníci mající komerční aktivity v České republice.

V průběhu přestávek budete mít možnost navzájem společně diskutovat a občerstvit se. Předpokládaný čas ukončení akce je 13:00. Akce bude ukončena bohatým obědem formou švédského stolu.
Doufáme, že se z této události stane tradice a budeme tak mít příležitost se s Vámi opět setkat i příští rok a to s ještě bohatším programem.

Vzhledem k tomu, že počet míst na tuto konferenci je omezen, prosíme Vás o zaslání vyplněné přihlášky nejpozději do 19. března.
Pro členy Business Angels Czech je vstup zdarma, v ostatních případech je účastnický poplatek ve výši 800,- Kč za osobu.

Rovněž bude zajištěn simultánní překlad (česko - francouzský a francouzsko - český) pro hosty nemluvící česky nebo francouzsky.

© Copyright 2003-2005 ČNVFEF | napište nám created by EUNECO.COM