Frankofonie - Aktuality - Golfový turnaj Ve stopách Velké Pardubické

Frankofonie

Český národní výbor frankofonního ekonomického fóraCena Frankofonie

Aktuality - Golfový turnaj Ve stopách Velké Pardubické

01.03.2012

„GOLFOVÝ TURNAJ VE STOPÁCH VELKÉ PARDUBICKÉ“

Společnosti Estrella, s.r.o. a Eribos s.r.o. ve spolupráci s Dostihovým spolkem a.s. Pardubice a Golfovým klubem Svobodné Hamry pořádají na začátek sezóny 2012

7. golfový turnaj a 4. mezinárodní mistrovství ČR v extrémním

golfu dvojic „Texas Scramble“

hraný na 18 jamek-par 71 v tradičním golfovém prostředí kurzu Velké pardubické v délce 3.870 m pro ženy a 4.295 m pro muže.

Soutěžní výbor: Lukáš Zach - Estrella s.r.o.

Jaromír Kalousek - Eribos s.r.o.

Jiří Kunát - Dostihový spolek a.s.

Petr Cejnar – GCCSH

Termín a místo: 31. 3. 2012 na Dostihovém závodišti v Pardubicích

Zahájení: 9,30 hodin

Start: Canon Start v 10,00 hodin

Uzávěrka přihlášek: Vzhledem k možným následným komplikacím se sestavením startovní listiny je nutné přihlašovat dvojice hráčů, případně přímo dvě dvojice do jednoho flajtu do čtvrtka 29.3.2012 20,00 hod. na e-mail pcejnar@volny.cz s udáním výše HCP a mailové adresy jednotlivých hráčů pro zaslání sestavení flajtů a jejich startovních pozic. Pozdější přihlášky a přihlášky jednotlivců až po domluvě na tel.č. 608 121 031. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo zařadit do turnaje hráče i v den startu.

Startovné: 1500,- Kč/ za dvojici (750,- Kč za hráče) včetně občerstvení, mládež do 18 let 500,- Kč

Hrací podmínky: Podle pravidel golfu a místních pravidel

Vložené soutěže: Long Drive Nearest To Pin na jamce č. 1 – samostatně pro muži a ženy a Nearest To Pin na jamce č. 18. společně pro muže i ženy.

Sestavení flajtů: Bude provedeno ze dvou dvojic - v případě většího počtu přihlášených budou ve flajtu dvojice tři. Pořadatelé vítají nahlašování již kompletních flajtů (dvou dvojic). Ostatní flajty budou sestaveny podle přibližných hodnot HCP lepšího hráče z dvojice. Sestavení flajtů a startovních pozic bude zveřejněno v pátek 30.3.2012 po 12,00 hod. na http://www.pardubice-racecourse.cz a zasláno na příslušné mailové adresy. V den startu budou provedeny pouze nezbytné úpravy, pokud výrazně nenaruší startovní listinu.

Způsob hry: Každý hráč z dvojice zahraje svůj míč z odpaliště příslušné jamky. Druhou a další rány hrají oba hráči z místa polohy míče v lepší pozici, kterou si sami vyberou. Za dohranou jamku se považuje stav, kdy míč leží ve vyznačeném kruhovém prostoru kolem jamkové tyče. Míček musí zůstat v tomto prostoru.

Trénink: Umožněn v den turnaje od 8,00 do 9,30 hodin na hřišti.

Kategorie: Dle struktury přihlášených účastníků, vítězi se stávají dvojice s nejnižším počtem ran.

Ceny: Věcné, hodnotné a praktické, minimálně pro první tři páry turnaje a vítěze vložených soutěží.

Vyhlášení výsledků: Bezprostředně po ukončení turnaje.

Na Vaši účast a milé setkání se těší členové soutěžního výboru.

 

PODĚKOVÁNÍ: tradičním partnerům SERVIS PRAHA a.s., ČEZ a.s., JAN BECHER - Karlovarská Becherovka, a.s. a 79 promotion s.r.o.

© Copyright 2003-2005 ČNVFEF | napište nám created by EUNECO.COM