Frankofonie - Malá letní slavnost

Frankofonie

Český národní výbor frankofonního ekonomického fóraCena Frankofonie

Malá letní slavnost

24. června 2005

“Malá letní slavnost“ je neformální příležitostí k setkání s obchodními partnery. Ty nejlepší obchody ostatně nevznikají v kancelářích, ale při rozhovorech na příjemnějších místech. Právě proto Český výbor frankofonního ekonomického fóra - za účasti různých partnerů a hostů, kteří večeru dodají na lesku - organizuje svou výroční „Malou letní slavnost“.

Společenský charakter setkání dává možnost všem 250 pozvaným předním českým podnikatelům i politikům a cizincům žijícím v ČR, včetně velvyslanců, získat nové kontakty - jak přátelské, tak profesní. Mezi hosty jsou zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva zahraničních věcí ČR, Vlády ČR, Magistrátu hl. města Prahy a dalších státních institucí. Účastní se i vybraní zástupci diplomatických misí působících v Praze. Účast výhradně na pozvánky.

Celou slavnost provází bohatý kulturní a oddechový program: koncert klasické hudby ve velkém barokním sálu zámečku, skupiny folklorní a současné hudby, ochutnávka místních i zahraničních vín, bohaté občerstvení…

© Copyright 2003-2005 ČNVFEF | napište nám created by EUNECO.COM